V24C12C150BL
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
V24C12C150BL
Manufacturer
VICOR
Model
V24C12C150Bl
Input Voltage
24 V
Output Voltage
12 V
Output Current
12.5 A
Output Power
150 W
Isolation Voltage
3 Kv
Converter Type
Isolated Dc/dc
Outputs
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 3 кВ
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ