V24C24T150BL
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
V24C24T150BL
Manufacturer
VICOR
Type
Isolated Dc/dc
Power
150 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
24 V
Output Current
6.3 A
Isolation Voltage
3 Kv
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 24 В, 6.3 А, 3 кВ
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ