VHB50W-Q48-S24
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
VHB50W-Q48-S24
Manufacturer
CUI
Model
Vhb50W-Q48-S24
Power
50 W
Input Voltage
48 V
Output Voltage
24 V
Output Current
2.08 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Conversion Type
Isolated Dc/dc
Output Type
Single
Regulation
Fixed
Application
Industrial
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 50 Вт, 24 В, 2.08 А, 1.5 кВ