VTM48EH060T020A00
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
VTM48EH060T020A00
Manufacturer
VICOR
Input Voltage
48 V
Output Power
120 W
Output Voltage
6 V
Output Current
20 A
Isolation Voltage
2.25 Kv
Converter Type
Isolated Dc/dc
Outputs
Single
Package
Module
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 120 Вт, 6 В, 20 А, 2.25 кВ
Other products from the section
GQA2W005A240V-007-R
GQA2W005A240V-007-R
Manufacturer's name
DC DC CONVERTER 24V 120W