ZX85-12G-S+
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
ZX85-12G-S+
Manufacturer
MINCIR
Type
Bias Tee
Connector
Sma
Impedance
50
Bandwidth
Dc12 Ghz
Vswr
<1.3:1
Insertion Loss
Low
Dc Pass
Yes
Mounting
Inline
Material
Brass
Finish
Gold-Plated
Compliance
Rohs
Application
Powering Rf Devices
Detailed product description
RF Adapters - Tee BIAS TEE / SMA / RoHS
Other products from the section
NCP373MU04TXG
NCP373MU04TXG
Manufacturer's name
IC CTLR OVP POS & NEG 12-LLGA
Available
508 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
TPS61050DRCT
TPS61050DRCT
TPS61050DRCR
IC LED DRV RGLTR PWM 1.2A 10VSON
Available
500 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
DS90CR286AMTDX/NOPB
DS90CR286AMTDX/NOPB
LINE RECEIVER, 4 FUNC, 4 RCVR, P
170 шт
INA280A2IDCKT
INA280A2IDCKT
INA280A2IDCKR
152 шт
SN74LVC2G07DCKTG4
SN74LVC2G07DCKTG4
IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6
60 шт
LMR16006YQ5DDCRQ1
LMR16006YQ5DDCRQ1
Switching Voltage Regulators Automotive Qualified SIMPLE SWITCHER&reg, 40V (65V transient)