021602.5HXP
Назва у виробника
021602.5HXP
Виробник
LITTELFUSE
Type
Fuse-link
Speed
Fast-acting
Current
2.5 A
Voltage
250 V AC
Size
5x20 mm
Material
Glass
Детальний опис товару
Предохранитель: плавкая вставка; быстрый; 2,5А; 250ВAC; 5x20мм
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)