02173.15HXP
від 1
від 318
від 1270
Характеристики
Назва у виробника
02173.15HXP
Виробник
LITTELFUSE
Type
Miniature Fuse
Current
3.15 A
Voltage
250 V
Size
5 X 20 Mm
Speed
Fast Acting
Body
Glass
Mount
Cartridge Holder
Certifications
Ccc, Ce, Csa, Kc, Pse, Semko, Ul
Application
Circuit Protection
Детальний опис товару
Fuse Miniature Fast Acting 3.15A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CCC/CE/CSA/KC/PSE/SEMKO/U
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)