021802.5HXP
від 1
від 530
від 2117
Характеристики
Назва у виробника
021802.5HXP
Виробник
LITTELFUSE
Current
2.5 A
Voltage
250 Vac
Size
5 X 20 Mm
Type
Glass Fuse
Body
Glass
Element
Metal Wire
Color
Transparent
Standard
Iec 60127
Детальний опис товару
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)