0251003.MXL
Назва у виробника
0251003.MXL
Виробник
LITTELFUSE
Rated Current
3 A
Voltage Rating
125 Vac/vdc
Mounting Type
Board Mount
Lead Style
Axial
Termination
Through-Hole
Poles
Single
Body Type
Cylindrical
Детальний опис товару
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC AXIAL
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)