0298125.ZXEH
від 1
від 9
від 33
Характеристики
Назва у виробника
0298125.ZXEH
Виробник
HAMLIN
Current Rating
125 A
Voltage Rating
32 V Dc
Fuse Type
Auto Link Blade
Pole Count
1
Mounting
Plug-In Blade
Blade Type
Ato/atc
Operating Temp
-40 To 85 °C
Body Material
Plastic Housing, Tin-Plated Contacts
Certifications
Rohs Compliant
Blow Type
Fast-Acting
Детальний опис товару
FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)