043701.5WRA
від 1
від 47
від 186
Характеристики
Назва у виробника
043701.5WRA
Виробник
HAMLIN
Type
Fuse
Mounting
Board
Mount Type
Smd
Current Rating
1.5 A
Voltage Rating
63 Vac/vdc
Package
1206
Body Size
3.2 X 1.6 Mm
Rohs
Compliant
Series
043701.5Wra
Application
Pcb Protection
Детальний опис товару
FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)