0451.100MR
Назва у виробника
0451.100MR
Виробник
LITTELFUSE
Type
Fuse
Mounting
Surface
Technology
Smd
Current
100 mA
Series
Nano2
V AC
125 V
V DC
32 V
Polarity
Non-polar
Purpose
Circuit Protection
Size
Compact
Детальний опис товару
Предохранитель, поверхностный монтаж, 100 мА, Серия NANO2, 125 В AC, 32 В DC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)