045306.3MR
Назва у виробника
045306.3MR
Виробник
LITTELFUSE
Type
Fuse-link
Speed
Ultra-fast
Current
6.3 A
V AC
125 V AC
Voltage
125 V
Application
Circuit Protection
Feature
Super-fast Fuse
Детальний опис товару
Предохранитель: плавкая вставка; сверхбыстрый; 6,3А; 125ВAC; 125В
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)