046406.3DR
Назва у виробника
046406.3DR
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
6.3 A
Voltage Rating
250 Vac
Mount Type
Pcb Mount
Termination
Smd
Fuse Count
2
Positions
2
Body Material
Plastic
Mounting Style
Board-Mounted
Rohs Compliant
Not Specified
Operating Temp
Not Specified
Power Rating
Детальний опис товару
FUSE BOARD MNT 6.3A 250VAC 2SMD
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)