0505016.MXP
Назва у виробника
0505016.MXP
Виробник
LITTELFUSE
Fuse Type
Ceramic Cartridge
Current Rating
16 A
Voltage Rating
500 Vac/vdc
Series
3Ab
Material
Ceramic
Poles
Single
Construction
Cartridge
Application
Ac/dc Protection
Temperature
High Thermal Stability
Детальний опис товару
FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)