0506015.MXP
Назва у виробника
0506015.MXP
Виробник
LITTELFUSE
Current
15 A
Voltage
600 Vdc
Body Material
Ceramic
Fuse Type
Cartridge
Size
3Ab / 3Ag
Poles
Single
Детальний опис товару
FUSE CERAMIC 15A 600VDC 3AB 3AG
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)