0679L6300-05
від 1
від 152
від 607
Характеристики
Назва у виробника
0679L6300-05
Виробник
BEL FUSE
Current Rating
6.3 A
Voltage Rating
125 Vac/vdc
Mount Type
Board Mount
Package Type
Smd
Termination
Surface Mount
Fuse Type
Smd Fuse
Polarity
Non-Polar
Series
0679
Rohs
Yes
Construction
Chip
Operating Temp
-55 To 125 °C
Time Characteristic
Not Specified
Детальний опис товару
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)