0680L0375-05
Назва у виробника
0680L0375-05
Виробник
BEL FUSE
Type
Smd Fuse
Mounting
Surface Mount
Footprint
2410
Current Rating
375 Ma
Speed
Slow Blow
Compliance
Rohs Compliant
Applications
Circuit Protection
Operating Temp
-55°C To 125°C
Детальний опис товару
FUSE BRICK SMD 2410 SLOW 375MA
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)