0680L0500-05
Назва у виробника
0680L0500-05
Виробник
BEL FUSE
Model
0680L0500-05
Part Type
Fuse
Form Factor
Brick
Mounting
Smd
Case Size
2410
Time Characteristic
Slow Blow
Current Rating
500 Ma
Termination
Surface Mount
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
FUSE BRICK SMD 2410 SLOW 500MA
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)