0685P2500-01
Назва у виробника
0685P2500-01
Current Rating
2.5 A
Voltage Rating
63 Vdc
Speed
Fast
Mounting
Smd
Case Size
1206
Fuse Type
Fast-Acting
Rohs
Yes
Operating Temp
-55°C To +125°C
Детальний опис товару
FUSE 2.5A 63VDC FAST 1206 SMD
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)