0697H0250-02
Назва у виробника
0697H0250-02
Виробник
BEL FUSE
Type
Fuse
Mounting
Board Mount
Current Rating
250 Ma
Ac Voltage
350 Vac
Dc Voltage
100 Vdc
Poles
Single
Use
Pcb Protection
Детальний опис товару
FUSE BRD MNT 250MA 350VAC 100VDC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)