0ACA-9250-TE
Назва у виробника
0ACA-9250-TE
Виробник
BEL FUSE
Current
25 A
Voltage
72 Vdc
Blow Type
Slow Blow
Mounting
Smd
Package
2410
Footprint
2410 Smd
Dimensions
2.4 X 1.0 Mm
Polarity
Non-Polar
Type
Fuse
Детальний опис товару
FUSE 25A 72VDC SLOW SMD 2410
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)