0ATO010.V
Назва у виробника
0ATO010.V
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
10 A
Voltage Rating
32 V Ac/vdc
Fuse Type
Blade Fuse
Mounting Type
Plug-In
Body Material
Nylon
Color
Red
Operating Temp
-40 To 125 °C
Trip Curve
Fast-Acting
Breaking Capacity
150 A
Rohs Compliance
Yes
Pack Qty
1 Pc
Детальний опис товару
FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)