0HEV030.ZXBD
Назва у виробника
0HEV030.ZXBD
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
30 A
Voltage Rating
450 V Dc
Fuse Type
Ceramic Cartridge
Mounting
Bolt
Body Material
Ceramic
Poles
Single
End Style
Bolt End
Детальний опис товару
FUSE CERAMIC 30A 450VDC BOLT
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)