0MAX100.HXGLO
Назва у виробника
0MAX100.HXGLO
Виробник
LITTELFUSE
Rated Current
100 A
Rated Voltage
32 V Ac/vdc
Fuse Type
Resettable Ptc
Quantity
100 Pcs
Mounting
Pcb Mount
Body Material
Polymeric
Operating Temp
-40 To 85 °C
Certifications
Ul, Rohs
Trip Characteristic
Thermal Trip
Series
0Max100
Детальний опис товару
FUSE AUTO 100A 32VAC/VDC 100PC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)