0ZCJ0025FF2E
від 1
від 365
від 1457
Характеристики
Назва у виробника
0ZCJ0025FF2E
Виробник
BEL FUSE
Device Type
Resettable Fuse (Pptc)
Series
0Zcj
Hold Current
0.25 A
Trip Current
0.5 A
Max Voltage
60 V
Resistance
0.25
Package
Smd
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-40°C To 85°C