0ZCK0035FF2G
Назва у виробника
0ZCK0035FF2G
Виробник
BEL FUSE
Type
Pptc
Resettable
Yes
Hold Current
0.28 A
Trip Current
0.35 A
Max Current
1.4 A
Voltage Rating
60 V
Resistance
0.30
Series
0Zc
Mounting
Through-Hole
Operating Temp
-40 To 85 °C
Rohs
Yes
Детальний опис товару
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)