0ZRR0185FF1A
Назва у виробника
0ZRR0185FF1A
Виробник
BEL POWER SOLUTIONS
Device Type
Ptc Resettable Fuse
Hold Current
1.85 A
Trip Current
3.7 A
Max Voltage
60 Vdc
Max Current
40 A
Power Rating
2.1 W
Trip Time
12.6 S
Resistance
0.08
Mounting
Radial
Dimensions
17.8  3.1 Mm
Response Type
Self-Resetting
Детальний опис товару
PTC Resettable Fuse 1.85A(hold) 3.7A(trip) 60VDC 40A 2.1W 12.6s 0.08Ohm Radial 17.8 X 3.1mm Bulk
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)