1.5SMC33CA
Доступність
Є на складі
26 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
26 шт
Назва у виробника
1.5SMC33CA
Виробник
LTL
Детальний опис товару
DIODE TVS 33V 1500W BIDIR 5% SMC