1.5SMCJ18CA
Доступність
Є на складі
12 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
12 шт
від 1
від 341
від 1362
Характеристики
Назва у виробника
1.5SMCJ18CA
Виробник
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Device Type
Tvs Diode
Power Rating
1.5 Kw
Breakdown Voltage
20-22.2 V
Polarity
Bidirectional
Tolerance
±5%
Package
Do-214Ab
Mounting
Smd
Series
1.5Smcj
Детальний опис товару
Diode: TVS; 1.5kW; 2022.2V; bidirectional; ±5%; DO214AB; reel,tape