1206L016WR
Назва у виробника
1206L016WR
Виробник
LITTELFUSE
Type
Polymeric Ptc Resettable Fuse
Case
1206
Hold Current
0.16 A
Trip Current
0.32 A (Typ)
Max Voltage
60 V
Cold Resistance
 2
Mounting
Smd
Operating Temp
-40+85 °C