1245HC100-RTR
від 1
від 9
від 33
Характеристики
Назва у виробника
1245HC100-RTR
Виробник
EATON
Current Rating
100 A
Voltage Ac
125 Vac
Voltage Dc
72 Vdc
Mounting Type
Board Mount
Termination
Through-Hole
Function
Overcurrent Protection
Compliance
Rohs Compliant
Application
Power Protection
Детальний опис товару
FUSE BRD MT 100A 125VAC 72VDC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)