1825Y5K00222KST
Назва у виробника
1825Y5K00222KST
Виробник
KNOW
Capacitance
2200 Pf
Tolerance
±10%
Voltage
5000 V
Dielectric
X7R
Case
1825 (4564 Metric)
Mounting
Surface Mount
Material
Ceramic
Temperature
-55°C To 125°C
Type
Mlcc
Series
2R1
Rohs
Compliant
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
2200 pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Інші товари з розділу
C1825X152JGGAC7800
C1825X152JGGAC7800
Назва у виробника
1500 pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)