247988 PLHT-C100
Виробник
Moeller
Pole
1
Type
Automatic
Series
Plht-C100
Rated Current
100 A
Rated Voltage
230 V
Curve
C
Op Freq
50/60 Hz
IP Rating
Ip20
Op. Mode
Ac
Mounting
35mm DIN Rail
Housing Material
Thermoplastic
Op Temp
-25+40 °C