600R150F
Назва у виробника
600R150F
Виробник
LITTELFUSE
Series
600R150F
Type
Ptc Reset Fuse
Voltage
60 V
Current
150 Ma
Mounting
Radial
Lead Type
Radial Leads
Resettable
Yes
Polarity
Non-Polar
Application
Overcurrent Protection
Детальний опис товару
PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)