B10G4750N12DLZ
Назва у виробника
B10G4750N12DLZ
Виробник
Ampleon
Device Type
Rf Mosfet
Technology
Ldmos
Package
20Lga
Pin Count
20 Pins
Mounting
Surface Mount
Application
Rf Power Amplifier
Frequency Band
Rf
Power Class
High Power
Impedance
50
Thermal Resistance
Low
Operating Temp
-40+125 °C
Channel Type
N-Channel
Детальний опис товару
RF MOSFET LDMOS 20LGA
Інші товари з розділу
BF1204
BF1204
Назва у виробника
Dual N-channel dual gate MOS-FET 10V 30mA 200mW SOT363
Доступно
715 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
BF513
BF513
N-channel silicon field-effect transistor
Доступно
31 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
BF510
BF510
MOSFET N-CH 20V 10MA SOT23
15 шт
BLF6G27-45
BLF6G27-45
WIMAX 2.7GHZ SOT608A