BK-AMX-200
від 1
від 9
від 34
Характеристики
Назва у виробника
BK-AMX-200
Виробник
EATON
Current
200 A
Voltage
125 V
Mount Type
Bolt Mount
Fuse Type
Auto Link
Terminal
Stud/bolt
Poles
Single
Body Material
Copper Alloy
Plating
Tin-Plated
Operating Temp
-40 To 85 °C
Protection
Overcurrent
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
200 A 125 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)