BLF8G10LS-160
Назва у виробника
BLF8G10LS-160,118
Виробник
Bossie
Device Type
Rf Mosfet
Transistor Type
Ldmos
Voltage
30 V
Package
Sot502B
Mounting
Surface Mount
Polarity
N-Channel
Application
Rf Power Amplifiers
Frequency Range
Vhf/uhf (Rf)
Cooling
Heatsink Recommended
Impedance
50  Typical
Power Rating
High Power Rf
Детальний опис товару
RF MOSFET LDMOS 30V SOT502B
Інші товари з розділу
BF1204
BF1204
Назва у виробника
Dual N-channel dual gate MOS-FET 10V 30mA 200mW SOT363
Доступно
715 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
BF513
BF513
N-channel silicon field-effect transistor
Доступно
31 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
BF510
BF510
MOSFET N-CH 20V 10MA SOT23
15 шт
BLF6G27-45
BLF6G27-45
WIMAX 2.7GHZ SOT608A