CC06FA500MA-TR
Назва у виробника
CC06FA500MA-TR
Виробник
EATON
Type
Fuse
Mounting
Board Mount
Current Rating
500 Ma
Voltage Rating
63 Vdc
Footprint
0603
Series
Cc06
Blow Type
Fast-Acting
Termination
Smd
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 0603