CC12M20A
Назва у виробника
CC12M20A
Виробник
Fair-Rite
Fuse Type
Cartridge
Current Rating
20 A
Voltage Ac
600 V
Voltage Dc
300 V
Usage
Overcurrent Protection
Poles
Single
Interrupt Rating
Not Specified
Детальний опис товару
FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)