CLF3H0060-30U
Виробник
AMPLEON
Application
Rf Power Amplifiers
Voltage
50 V
Current
60 Ma
Frequency Range
0 Hz - 6 Ghz
Gain
17 Db
Power Output
30 W
Package Code
Cdfm2
Device Type
Rf Mosfet
Impedance
50 Ohm
Mounting
Surface Mount
Детальний опис товару
RF Mosfet 50 V 60 mA 0Hz ~ 6GHz 17dB 30W CDFM2
Інші товари з розділу
BF1204
BF1204
Назва у виробника
Dual N-channel dual gate MOS-FET 10V 30mA 200mW SOT363
Доступно
715 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
BF799
BF799
Назва у виробника
BF799E6327
NPN SILICON RF TRANSISTOR SOT23
Доступно
114 шт
CLF3H0060-30
CLF3H0060-30
CLF3H0060-30U
47 шт
BF513
BF513
N-channel silicon field-effect transistor
31 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
BFR181WH6327XTSA1
BFR181WH6327XTSA1
RF TRANS NPN 12V 8GHZ SOT323-3
26 шт
Ціна за 200+ з ПДВ
PTFA210301E
PTFA210301E
30Вт, GOLDMOS FET, 2110 to 2170 MHz
19 шт
BF510
BF510
MOSFET N-CH 20V 10MA SOT23