DEA102700LT-6307A2
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
DEA102700LT-6307A2
Виробник
TDK
Filter Type
Low Pass
Freq Range
2400-2700 Mhz
Cutoff Freq
2700 Mhz
Insertion Loss
0.7 Db
Impedance
50 Ohm
Mounting Type
Smd
Pin Count
4
Package Type
Bandwidth
300 Mhz
Center Freq
Application
Cellular/wifi
Детальний опис товару
RF Filter Low Pass 2700MHz 2400MHz to 2700MHz 0.7dB 50Ohm SMD 4Pin 0402 T/R
Інші товари з розділу
DEA102700LT-6307A2
DEA102700LT-6307A2
Назва у виробника
DEA102700LT-6307A2
Ціна за 1+ з ПДВ
HFCN-1000
HFCN-1000
LTCC High Pass Filter, 1080-4000 MHz
Доступно
257 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
4400-094LF
4400-094LF
Feed Through Capacitor 100V 10 A Axial, Bushing
73 компл
Ціна за 100+ з ПДВ
High pass filter 50 Ohm 7900-11000 MHz