HFCN-1000
Доступність
Є на складі
257 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
257 шт
Назва у виробника
HFCN-1000+
Виробник
MINCIR
Frequency Range
10804000 Mhz
Filter Type
High Pass
Technology
Ltcc
Insertion Loss
1 Db
Return Loss
12 Db
Vswr
1.5:1
Power Handling
2 W
Impedance
50
Operating Temp
-40 To +85 °C
Mounting Type
Surface Mount
Size
3.22.20.9 Mm
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
LTCC High Pass Filter, 1080-4000 MHz
Інші товари з розділу
DEA102700LT-6307A2
DEA102700LT-6307A2
Назва у виробника
RF Filter Low Pass 2700MHz 2400MHz to 2700MHz 0.7dB 50Ohm SMD 4Pin 0402 T/R
Ціна за 1+ з ПДВ
HFCN-1000
HFCN-1000
HFCN-1000+
Доступно
Ціна за 100+ з ПДВ
4400-094LF
4400-094LF
Feed Through Capacitor 100V 10 A Axial, Bushing
73 компл
HFCN-7150+
HFCN-7150+
High pass filter 50 Ohm 7900-11000 MHz