DU402-60-12
Доступність
Є на складі
78 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
78 шт
Назва у виробника
DU402-60-12
Виробник
POLOVODICE
Детальний опис товару
FRED diode couple 60A/1200V
Інші товари з розділу
DU402-60-12
DU402-60-12
Назва у виробника
DU402-60-12
FRED diode couple 60A/1200V
Доступно
Ціна за 100+ з ПДВ
VS-VSKDU300/06PBF
VS-VSKDU300/06PBF
DIODE GEN PURP 600V 230A INTAPAK
Доступно
20 шт
VS-UFL230FA60
VS-UFL230FA60
DIODE MODULE 600V 160A SOT227
16 шт
Ціна за 3+ з ПДВ
Ціна за 9+ з ПДВ
DFM400XXM65-K000
DFM400XXM65-K000
Fast Recovery Diode Module 400A/6500V
4 шт
RM200HA-24F
RM200HA-24F
(200A,1200B) [MIT n]
(200A,1200B) [MIT n]