RM200HA-24F
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
RM200HA-24F
Виробник
MITSUBISHI
Детальний опис товару
(200A,1200B) [MIT n]
Інші товари з розділу
DU402-60-12
DU402-60-12
Назва у виробника
FRED diode couple 60A/1200V
Доступно
78 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
VS-VSKDU300/06PBF
VS-VSKDU300/06PBF
DIODE GEN PURP 600V 230A INTAPAK
Доступно
20 шт
VS-UFL230FA60
VS-UFL230FA60
DIODE MODULE 600V 160A SOT227
16 шт
Ціна за 3+ з ПДВ
Ціна за 9+ з ПДВ
DFM400XXM65-K000
DFM400XXM65-K000
Fast Recovery Diode Module 400A/6500V
4 шт
RM200HA-24F
RM200HA-24F
RM200HA-24F
(200A,1200B) [MIT n]
RM200HA-24F
RM200HA-24F
RM200HA-24F
(200A,1200B) [MIT n]