ERB-RD1R50X
Назва у виробника
ERB-RD1R50X
Виробник
PANASONIC
Component
Fuse
Series
Erb
Current Rating
1.5 A
Voltage Rating
32 Vdc
Mounting Type
Board Mount
Footprint
0402
Function
Overcurrent Protection
Детальний опис товару
FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)