ERF-RA18560Z
Назва у виробника
ERF-RA18560Z
Виробник
ECE
Type
Polymer PTC
Current
1.85 A
Pitch
5.1 mm
Function
Self-resetting Protection
Material
Polymer
Purpose
Overload Protection
Детальний опис товару
Предохранитель: полимерный PTC; 1,85А; Шаг: 5,1мм
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)