F0603FA2000V032T
Назва у виробника
F0603FA2000V032T
Виробник
AEM
Current Rating
2 A
Voltage Rating
32 V
Temperature Range
-55°C To +125°C
Mounting
Surface Mount (Smd)
Size
0603
Body Material
Ceramic
Blow Type
Fast-Acting
Series
F0603
Rohs Compliance
Yes
Application
Circuit Protection
Детальний опис товару
55°C~+125°C SMD CeramIc Fuse 2A 32V 0603
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)