FCCR16501ABTP
Назва у виробника
FCCR16501ABTP
Виробник
Any
Current Rating
500 Ma
Voltage Rating
50 V Dc
Mounting
Surface Mount
Case Size
Metric Size
Component Type
Fuse
Protection Type
Overcurrent
Termination
Smd
Rohs Status
Compliant
Body Style
Chip
Детальний опис товару
500 mA AC 50 V DC Fuse Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)