FLL200IB-1
Назва у виробника
FLL200IB-1
Виробник
Any
Technology
Gaas Fet
Frequency
L-Band (12 Ghz)
Power Class
Medium/high
Power Output
MediumHigh
Gain
High
Noise Figure
Low
Supply Voltage
High Voltage
Drain Current
Moderate
Gate Voltage
Negative Bias
Package Type
Hermetic Smd
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-55°C To +125°C
Детальний опис товару
L-Band Medium & High Power GaAs FET
Інші товари з розділу
BF1204
BF1204
Назва у виробника
Dual N-channel dual gate MOS-FET 10V 30mA 200mW SOT363
Доступно
715 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
BF513
BF513
N-channel silicon field-effect transistor
Доступно
31 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
BF510
BF510
MOSFET N-CH 20V 10MA SOT23
15 шт
BLF6G27-45
BLF6G27-45
WIMAX 2.7GHZ SOT608A